Новою депутаткою Харківської міської ради від фракції «Блок Кернеса – Успішний Харків» стала Оксана Острогляд, повідомила пресслужба міськради.

Відповідне рішення озвучила міська виборча комісія на позачерговій сесії Харківради 26 січня, зазначили там. Депутатка увійшла до складу постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста.

Також було ухвалене рішення про виведення Семена Сироти, Олени Тоболіної та Марії Скоробагач зі складу постійних комісії міськради у зв’язку з достроковим складанням ними депутатських повноважень. Вони склали повноваження на позачерговій сесії міськради 29 грудня.

Оксана Острогляд

Відповідно до інформації на сайті Харківський національний університет міського господарства імені Бекетова, Оксана Острогляд закінчила Харківський педуніверситет ім. Г.С. Сковороди у 2003 році за спеціальністю юрист-викладач. З 2002 року працювала юрисконсультом, згодом очолювала юридичні підрозділи в різних компаніях Харкова. У 2008 році призначена директором з персоналу на Харківському плитковому заводі.

Оксана Острогляд тричі балотувалася до Харківської міської ради, але не була обрана, йдеться на сайті «Чесно». У 2015 році вона балотувалася до 7-го скликання ради від партії «Об’єднання “Самопоміч”» по мажоритарних округах 61 та 19. У 2020 році Острогляд була 19 у списках партії «Блок Кернеса – Успішний Харків» на виборах до 8-го скликання Харківради, але тоді також не здобула депутатського мандата.

Читайте також

  • Унаслідок масованої атаки по Харкову пошкоджено 226 житлових будинків