У результаті обстрілу Харкова 23 січня пошкоджено 226 житлових будинків, з них 45 — приватні.

Про це повідомляє пресслужба Харківської міської ради.

Найбільше пошкоджень зафіксовано в Київському районі — 119 житлових будинків. Також постраждали будівлі в Холодногірському та Салтівському районах. Загалом було вибито понад 5,5 тисяч вікон (більше як 4,2 тисяч віконних контурів комунальники вже закрили), йдеться в повідомленні.

Також пошкоджено 28 нежитлових будинків: понад 1,2 тисячі вибитих вікон.

У пресслужбі зазначили, що працівники КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», КП «Харківспецбуд» та КП «Харківжитлобуд» продовжують закривати вибиті вікна, обстежувати будинки на наявність інших пошкоджень та перевіряти стан дахів та фасадів, усувають їх аварійність.

Крім того, у центральній частині Харкова через обстріли зазнали пошкоджень близько 40 історичних будівель. Зокрема, Національна академія правових наук України, Благовіщенський собор, житлові будинки в стилі модерн та конструктивізму. Про це розповів архітектор та представник ініціативи «НЕМОlab» Віктор Дворніков медіа «Суспільне.Харків».

Читайте також

  • Менше ніж за добу харків’яни зібрали понад 500 пакунків теплих речей для постраждалих від російських обстрілів міста.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!