Куп’янська окружна прокуратура Харківської області обвинувачує 51-річну жінку в колабораціонізмі. Відповідний акт направили до суду.

До повномасштабного вторгнення РФ в Україну жінка працювала головним спеціалістом відділу житлового господарства, містобудування, архітектури та власності Дворічанської селищної ради Куп‘янського району.

Підозрювана в колабораціонізмі / Фото: Харківська обласна прокуратура

Коли росіяни окупували селище, обвинувачена добровільно погодилась працювати на незаконну владу. Вона стала «и. о. заместителя начальника Двуречанского отдела территориального управления Купянской ВГА — начальника отдела жилищно-коммунального хозяйства».

Жінку затримали, вона перебуває під вартою. Судитимуть обвинувачену в Орджонікідзевському районному суді м. Харкова.

Читайте також

  • «Здавали» дані про ветеранів АТО: двом жителям Ізюмського району повідомили про підозру. Під час окупації Ізюмського району 46-річний та 60-річний місцеві мали зв’язок з учасником російської ПВК та «зливали» адреси проживання проукраїнськи налаштованих громадян та колишніх учасників АТО.
  • Харківська обласна прокуратура заочно повідомила про підозру 53-річному чоловіку в колабораціонізмі за ч. 7 ст. 111-1 КК України. Як встановило розслідування, місцевий добровільно працевлаштувався до «народної міліції». Спочатку чоловік обійняв посаду «в.о. дільничного», згодом — отримав підвищення до «в. о. оперуповноваженого Ізюмського відділення народної міліції». 

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.