Автор онлайн-проекту McQueen Vault Джон Метсон і онлайн-архів The Runway Collection, що належить Yoox Net-A-Porter Group, запускають спільний проект. Це серія роликів, присвячених тематиці творчості Олександра Макквіна  створених на основі рідкісних, раніше не опублікованих відео з показів дизайнера.

Джон досліджував архів дизайнера протягом 20 років, а зараз зайнявся курируванням ініціативи Yoox Net-A-Porter – створення візуального архіву Макквіна в рамках проекту The Runway Collection.

В акаунті можна побачити як знамениті роботи Маккуїна, так і не представленні раніше проекти, а також випускну та інші архівні колекції.

Всього  випущено 3 ролики. Разом з Метсоном у їх створенні беруть участь куратор контенту The Runway Collection Ханна Лонфорд-Браун і відеоредактор Сезар Пілетті.

https://www.instagram.com/p/CCD_IFhAJfn/

У Інстаграм-акаунті @mcqueen_vault і на ютуб-каналі McQueen Vault вже вийшов перший епізод. Він присвячений романтизму. “Для колекцій Макквіна було характерно дослідження кінематографічної картини світу. Кожна з них передавала концепцію ескапізму і оповідала про таких глибоких персонажів, як мученики, легенди, гібридні істоти і царствені репліканти. Його романтичні воїни були боязкими або слабкими, вони розповідали казки, які витримали випробування часом, причому не тільки у світі моди “, – розповідає Джон Метсон під постами.

The Runway Collection представляє собою онлайн-архів записів показів найвідоміших дизайнерів світу. Це більше 5000 годин і 13 000 відеоконтенту з 1979 по 2010 рік.

https://www.instagram.com/p/CCDNejDgKb2/

Теги:

#McQueen #дизайн #Олександр Макквін #Проект про творчість