Міноборони призначило Марину Безрукову новою директоркою Агенції оборонних закупівель.

Про це повідомила пресслужба МОУ.

Раніше директором державного підприємства Агенції оборонних закупівель був Володимир Пікузо. Його усунули від виконання обов’язків директора підприємства на початку січня 2024 року, після розгортання скандалу навколо Ігоря Гринкевича.

«Міноборони вибудовує нову архітектуру закупівель, яка унеможливить прояви корупції та буде відповідати стандартам НАТО. Зміна менеджменту — це перший крок до кардинального перезавантаження Агенції оборонних закупівель. Наш пріоритет — це своєчасне та якісне забезпечення наших воїнів усім необхідним. Без простору для корупції», — зазначив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

У пресслужбі зазначають, що Марина Безрукова має понад 20 років досвіду управління ланцюгами постачання та розвитку партнерства з іноземними компаніями. До призначення на посаду директора Агенції оборонних закупівель вона протягом п’яти років працювала в «Укренерго», зокрема на посадах члена правління та директора з управління ланцюгами поставок.

Підприємство заснували в червні 2022 року. Його створили для централізованої закупівлі товарів і послуг для Міністерства оборони за державні гроші.

Читайте також

  • «Корупція=поразка»: невідомі залишили напис на муралі Соні Морозюк.