В Україні стартував проєкт «Нам тут жити». Ціль — зібрати 175 мільйонів гривень для забезпечення 146 саперних груп. Про це повідомили на сайті ініціативи.

Наразі Україна є найзамінованішою країною у світі, випереджаючи Афганістан та Сирію. Сапери першими заходять в деокуповані міста й села, забезпечуючи умови для відновлення критичної інфраструктури. Для них організували збір благодійний фонд «Повернись живим» спільно із компанією «Київстар».

«Міни — ось що залишає по собі ворог. Небезпека чатує в міських дворах і в сільських садибах, у городах, лісах та полях. Наразі понад 30% території країни потребують розмінування, і це далеко не все, адже війна триває. Але нам тут жити вже зараз», — йдеться у повідомленні.

Мета проєкту

Планується зібрати 175 мільйонів гривень. Ці кошти спрямують на забезпечення 146 інженерно-саперних груп з числа підрозділів ЗСУ. Зокрема на придбання для розмінувальників транспорту та необхідного обладнання.

Стартував проєкт 24 травня і триватиме до досягнення повної суми збору. На сайті ініціативи можна оформити щомісячний донат, або зробити індивідуальний внесок.

Дивіться також:

  • Українські фермери розміновують поля для посівної за допомогою трактора на керуванні. Через великий обсяг замінованих територій спеціалісти ДСНС не встигають їх обстежити. Тому в Лебʼяжому на Харківщині аграрії не стали чекати і почали самостійно звільняти поля.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.