1 листопада очільницю патрульної поліції Харківщини Альону Стрижак зняли з посади.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький представив тимчасово виконуючого обовʼязків керівника управління патрульної поліції міста Харкова, майора поліції Віктора Левченка.

Альона Стрижак очолювала патрульну поліції Харківської області із січня 2020 року.

Віктор Левченко раніше був начальником патрульної поліції Луганської області та займався евакуацією цивільних Луганщини. Також виконував бойові завдання на сході України.

«З початку повномасштабного вторгнення Віктор разом з іншими патрульними став на захист держави, обороняючи міста Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне. Патрульні поліцейські під керівництвом Віктора Левченка евакуювали з найнебезпечніших районів Луганської області понад 40 тисяч мирного населення. У складі зведеного загону Департаменту патрульної поліції України виконує бойові завдання з розвідки, виявленню та знищенню живої сили та техніки ворога за допомогою безпілотних літальних апаратів», — йдеться в повідомленні.

У березні 2022 року Левченка нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни». 17 квітня 2022 року він був поранений унаслідок обстрілу будівлі обласного Управління патрульної поліції в Лисичанську.

Читайте також

  • Нового начальника військкомату призначили на Харківщині.