На сесії міськради були внесені зміни до бюджету територіальної громади на 2024 рік, згідно до яких 0,33% фінансування тепер буде направлено на Сили оборони.

Загалом, харківська міська рада спрямувала понад 66 млн грн на допомогу Збройним Силам України. Відповідне рішення було ухвалене  2 липня на позачерговій сесії міськради.

Також на проведення відновлювальних робіт у будинках та на об’єктах соціально-культурного призначення виділили 120 млн грн, а це 0,6% від усього бюджету. А на децентралізацію системи опалення та підготовки її до зимового періоду було виділено 642 млн грн — 3,2%.

Як повідомили в Департаменті бюджету і фінансів, це обумовлено наданням Харкову міжбюджетних трансфертів. Так, місто отримає 2,3 млн грн на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної/професійно-технічної освіти та 1,9 млн грн – на підтримку учнів з особливими освітніми потребами.

Нагадаємо, Харків стане першим містом в Україні, яке створить департамент інклюзивної доступності та безбар’єрного середовища. У Харківській міськраді уточнили, що департамент здійснюватиме державну політику у сфері створення та функціонування безперешкодного середовища для всіх груп населення. Це стосується різних сфер – транспорту, будівництва, благоустрою, соціальної інфраструктури та іншого.

На цю тему

У Харкові відшкодовуватимуть витрати на поховання містян, загиблих внаслідок збройної агресії РФ. За перше півріччя 2024 року в Харкові було поховано 298 загиблих внаслідок збройної агресії РФ, у тому числі 77 цивільних.