На Лимано-Куп’янському напрямку зараз затишшя: російські війська зазнали втрат та утримують оборону, уникаючи активних бойових дій. Про це повідомив керівник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш в ефірі національного телемарафону.

«Зокрема, ми бачимо перекидання на лимано-куп’янському напрямку 25-ї армії. Зараз там відбувається деяке затишшя, в тому плані, що там не відбувається безпосередніх бойових зіткнень. Противник зараз більше робить акцент на артилерію», — зазначив Євлаш.

Лінія Куп’янськ-Сватове-Кремінна, де продовжуються активні бойові дії між українськими та російськими військами / Скриншот з сайту deepstatemap.live

За його словами, російські військові 464 рази обстрілювали українські позиції та 13 разів використовував авіацію на цьому напрямку.

До бойових зіткнень армія РФ не переходить після того, як «добряче отримала на горіхи від наших Сил оборони на цьому напрямку, зокрема під Новоєгорівкою та іншими населеними пунктами на цьому напрямку».

Станом на 18 вересня українські військові відбили наступ армії РФ в районі Новоселівське Луганської області. «На Куп’янському напрямку противник здійснює пошук слабких місць в нашій обороні», — зазначила Ганна Маляр.

Читайте також

На Слобожанському напрямку війська РФ мінують територію Бєлгородської області уздовж кордону з Україною.