Також РФ застосовує авіацію на Харківському напрямку.

Російські війська завдають ударів КАБами по Вовчанську, Графському, Тихому, Терновій, Липцях, Зеленому та Охрімівці на Харківському напрямку. Від початку доби тут відбито шість атак армії РФ. Про це повідомили у зведенні Генштабу.

На Куп’янському напрямку тривають три штурмові дії в районі Стельмахівки.

Найбільша активність російської армії з початку доби спостерігається на Сіверському та Покровському напрямках. На даний час загальна кількість російських атак на лінії фронту досягла 81.

За інформацією аналітиків Інституту вивчення війни, 22 червня українські сили контратакували на північ і північний схід від Харкова на тлі продовження російських наступальних операцій у цьому районі. 

Вдень, 22 червня, російська армія атакувала Харків керованими авіаційними бомбами. Під час атаки у середмісті пошкоджені будинки. Внаслідок цього загинуло 3 людини. Ще понад 50 людей поранені, серед них є діти. За даними начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, росіяни попередньо вдарили по будинку в Харкові керованим боєприпасом УМПБ Д-30.

На цю тему

Від початку цього червня росіяни застосували проти України вже більш ніж 2400 керованих авіабомб, із них близько 700 проти Харківщини, повідомив президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 22 червня.

ОВА: у Харкові залишається небезпека авіаударів. До обласного центру долітають і були останніми днями випадки, коли місто атакували керованим боєприпасом УМПБ Д-30, і така небезпека ще залишається, розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов журналісту Ґвара Медіа.