Близько 17:00 2 квітня армія РФ обстріляла село Новоосинове Куп‘янського району. На місці загинув 58-річний чоловік та в лікарні його 11-річний син.

Про це повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов.

Окрім села Новоосинове ще 15 сіл та міст обстріляла РФ з артилерії, мінометів та авіації, зокрема:

3 квітня 03:29 внаслідок обстрілу КАБ Куп’янська пошкоджено гаражі в гаражному кооперативі та приватний будинок. Інформація про постраждалих не надходила. Повторний обстріл о 3:32. Також без руйнувань та постраждалих.

О 03:25 Борову Ізюмського району обстріляли КАБом — пошкоджено будівлю освітньої установи та гаражі. Інформація про потерпілих не надходила.

2 квітня о 23:17 внаслідок обстрілу КАБ села Кучерівка Куп’янського району пошкоджені 2 приватні будинки. Без постраждалих.

О 14:30 російські окупанти артилерією обстріляли село Івашки Богодухівського району. У результаті 12 ударів знищено п‘ять житлових будинків. Відсутнє енергопостачання. Без жертв.

О 13:33 влучання по території селі Глушківка Куп’янського району. Без руйнувань та постраждалих. Повторний обстріл о 14:33.

О 08:00 у Липцях Харківського району внаслідок обстрілу було зруйновано склад-магазин та пошкоджено приміщення установи. Також було пошкоджено приватний житловий будинок та магазин навпроти. Без постраждалих.

Читайте також

  • На Куп’янському напрямку ЗСУ відбили російську атаку.