На Куп’янському напрямку українськими захисниками відбито 1 атаку в районі населеного пункту Синьківка Харківської області, де РФ, за підтримки авіації, намагалася прорвати оборону українських військ.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ в ранковому зведенні.

Також, за їхніми даними, під артилерійським вогнем були понад 110 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей. Авіаударів зазнали Синьківка, Липці Харківської області.

На Слобожанському напрямку російські військові продовжують проводити диверсійну діяльність та заміновують території впродовж лінії кордону. На Куп’янському напрямку штурмових дій російські військові не вели.

Загалом за добу РФ завдала 2 ракетних та 79 авіаційних ударів, здійснила 66 обстрілів із реактивних систем залпового вогню по позиціях українських військ та населених пунктах.

Вночі, російські військові атакували Україну, застосувавши 4 БпЛА типу «Shahed». Силами та засобами протиповітряної оборони України було знищено усі.

Читайте також

  • «Настрій бойовий»: міський голова про ситуацію в Харкові.