Станіслав Рогозенко указом президента був нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

У Новій Водолазі на Харківщині сьогодні, 9 травня, відкрили пам’ятну дошку загиблому енергетику Станіславу Рогозенку. Її розмістили на фасаді будівлі Нововодолазького району з розподілу електроенергії Харківобленерго, де захисник працював електромонтером. Про це повідомили у Харківобленерго.

У Харківобленерго розповідають, що ініціатором відкриття меморіальної дошки став син військового, який наразі теж працює електромонтером у Нововодолазькому РРЕ. 

Станіслав Рогозенко

Станіслав Рогозенко народився 11 вересня 1971 року у селі Просяне Нововодолазького району. Після закінчення Рокитненського професійно-технічного училища працював на Новоселівському гірничо-збагачувальному комбінаті, а потім 28 років свого життя віддав роботі у «Харківобленерго».

Після початку повномасштабного вторгнення чоловік долучився до лав ЗСУ. Загинув 31 липня 2022 року в результаті ворожого обстрілу біля села Руські Тишки. Указом Президента України № 696/2022 нагороджений Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Читайте також

  • В одній з харківських гімназій відкрили меморіальну дошку загиблому випускнику
  • «Вони чергують з нами в кожній зміні»: у Чугуєві відкрили меморіальну дошку на честь загиблих газовиків
  • Загиблому льотчику з Харкова надали звання «Герой України»