У Харкові та області синоптики прогнозують температуру повітря до 15–17° та невелику хмарність без опадів 10 травня.

Про це повідомили в регіональному гідрометцентрі.

Згідно з прогнозом гідрометцентру, 10 травня в Харкові очікується невелика хмарність без опадів. Вдень термометри покажуть 15–17 градуса тепла. Західний вітер сягатиме 7–12 метрів за секунду.

Подібні погодні умови прогнозуються і для Харківської області. У регіоні буде панувати невелика хмарність, без опадів. Денна температура повітря коливатиметься в межах від 13 до 18 градусів тепла. Швидкість північно-східного вітру становитиме 7–12 метрів за секунду.

Нагадаємо, що через похолодання й збільшення навантаження графіки погодинних відключень електроенергії у Харкові та Харківській області збільшать на одну годину, відповідно до 4 години на добу.

Світло на Харківщині

ТЕЦ-5 Харків втратив основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, ТЕЦ-5 повністю зруйнована. Через це неможливе виробництво ні електричної, ні теплової енергії.

Також вночі 4 квітня армія РФ атакувала Харків безпілотниками, унаслідок чого були влучення по одній з трансформаторних підстанцій, яка вже постраждала внаслідок масованого обстрілу 22 березня.

Внаслідок ракетного обстрілу Росією вранці 11 квітня на Харківщині було пошкоджено ТЕЦ, яка забезпечує Харків теплопостачанням, а також повністю зруйновано трансформаторну підстанцію. Близько 5 ранку 11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів, попередньо ракетами С-300, по критичній інфраструктурі Харкова та області.

Читайте також

  • Енергетики Харкова повернули світло жителям Шевченківського району, знеструмленим через обстріл. Пошкоджена була повітряна лінія, внаслідок чого знеструмленими залишились 11 будинків.
  • Електрики заживили 3,7 тисячі абонентів, що залишалися без світла через російські обстріли. Проте на Харківщині залишаються знеструмленими 26,7 тисячі точок обліку.