Постраждалих внаслідок влучання немає.

У Харківській області внаслідок обстрілу було пошкоджено один з газових об’єктів. Про це сьогодні, 7 липня, повідомили у Міністерстві енергетики.

Також за даними міністерства, на Харківщині після обстрілу протягом кількох годин застосовувалися аварійні відключення для недопущення перевантаження мережі. В Міненерго зазначили, що 7 липня з 00:00 до 7:00 вже діяли графіки погодинних відключень електроенергії, також відключення світла планується з 15:00 до 24:00.

Нагадаємо, З 9 по 24 липня в усіх областях будуть змінені графіки відключень. В кожній області в один із днів протягом цих двох тижнів не буде обмежень. У Харківській області світло не виключатимуть 23 липня. 

В Укренерго зазначили, що такі виміри проводяться щороку, взимку та влітку, і дають можливість більш чітко прогнозувати режими роботи енергосистеми країни.

Також у компанії наголосили, що графік режимних вимірів діятиме у разі відсутності масованих атак на енергетичну інфраструктуру.

Читайте також

  • Росія знищила всю генерацію Харкова — мер Терехов. Армія РФ знищила всю енергетичну генерацію міста Харкова, про це він повідомив під час Ukraine Recovery Conference в Берліні. За його словами, місто потребує допомоги від фінансових партнерів та міжнародних організацій, таких як ЄБРР та ЄІБ, і це життєво необхідно взимку, аби забезпечити тепло, електро- та водопостачання.