Виплати передбачені відповідними Програмами соціальної підтримки військовослужбовців, учасників бойових дій та членів їх сімей. 

У Харківській області добровольці, які вступають до лав ЗСУ, отримають одноразову грошову допомогу від громад. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«Така ініціатива спрямована на підтримку та заохочення громадян до вступу до ЗСУ. Наразі небайдужим жителям Харківщини, які виявили свідоме бажання вступити до війська, з боку органів місцевого самоврядування та державної влади здійснюються мотиваційні заходи у вигляді одноразових грошових виплат», – розповів заступник начальника ХОВА Роман Семенуха.

За даними ХОВА, ці виплати передбачені відповідними Програмами соціальної підтримки військовослужбовців, учасників бойових дій та членів їх сімей. 

Так, у Красноградському районі Харківської області прийнято відповідні Програми на період 2024-2025 років, якими передбачена одноразова матеріальна допомога у сумі 50 тисяч гривень. Аналогічні Програми були затверджені й у інших районах області, розмір допомоги яких складає від 10 до 50 тисяч гривень.

Вперше грошову допомогу було оформлено 17 квітня жителю Наталинської громади Красноградського району, який у лютому підписав контракт із військовою частиною і наразі проходить службу у ЗСУ.

Нагадаємо, Краснокутська громада розробляє проєкт реабілітаційного центру для ветеранів з басейном, кімнатами для відновлення тощо на базі місцевої лікарні. Про це в інтерв’ю Ґвара Медіа розповіла голова Краснокутської селищної ради Ірина Карабут.

Читайте також