Анонсували появу Регіонального офісу міжнародного співробітництва, щоб посилити розвиток громад та відновлення життєдіяльності в регіоні, повідомили під час апаратної наради ХОВА.

Офіс виконуватиме роль координаційного штабу, що об’єднає міжнародних партнерів-донорів та місцеву владу. У ХОВА зазначають, що це повинно забезпечити ефективнішу співпрацю між ними, зокрема у питаннях розвитку громад Харківської області.

Офіс планує зосередитися на відновленні та розвитку таких сфер, як транспортна, медична, соціальна, комунальна, виробнича і житлова. Також здійснюватимуть заходи з відновлення та збереження культурних об’єктів та підтримки вразливих верств населення.

Читайте далі:

  • 29 березня, відбувся круглий стіл, на якому обговорювали як світ сприйматиме Україну, зокрема Харків, після війни.
  • У ньому взяли участь очільниця Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів, кураторка та співзасновниця платформи культури пам’яті Past/Future/Art Катерина Семенюк, директор музею Berlin Story Bunker Енно Лензе, представники місцевої влади, туризму та культури.
  • Учасники говорили про те, яким стане Харків після завершення війни, які нові пам’ятні та туристичні локації в ньому з’являться. «Це точно не має бути подивитися на руїни» — погодилися партнери.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.