Естонія передала громадам автобуси. В школах Харкова забивають вікна, а в області — заміняють на нові.

Харківщина отримала 11 автобусів від Естонії

Транспорт направили в деокуповані регіони та громади, де їх потребують найбільше:

  • у Балаклійській, Ізюмській, Красноградській, Богодухівській, Лозівській, Дергачівській, Зачепилівській, Шевченківській, Чкалівській, Золочівській та Близнюківській.

Допомога надійшла в рамках співпраці Міністерства освіти і науки України з естонською владою, повідомляє голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко.

«Харківська армія відновлення» закрила вікна у 50 школах

Ініціатива працює з квітня. Волонтери, що усувають наслідки російської агресії, працюють за гуманітарну допомогу. Про це повідомляє заступник начальника міського департаменту житлово-комунального господарства Олег Армейський в коментарі Суспільне Харків.

Після того, як заб’ють вікна у школах, планують допомагати мешканцям приватного сектору.

У ліцеї в Ізюмській громаді поставили нові вікна

Пришибський ліцей Донецької селищної ради був пошкоджений внаслідок російських обстрілів. Від прямих потраплянь та вибухової хвилі зруйновано 85 пластикових вікон, які тимчасово закрили плитами. Для їхньої заміни місцева влада виділила 2,5 млн гривень. Замінили також 14 дверей: 10 міжкорпусних та 4 пожежних, на суму понад 700 тисяч гривень.

Вікна та двері встановлено за рахунок коштів освітньої субвенції, а послуги сплачені за рахунок коштів Донецької сільради. Про це повідомляють у Донецькій СТГ.

  • Харківські рятувальники отримали важку техніку від благодійників.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.