Близько півроку різноманітні благодійні організації збирали гроші для придбання автівок для працівників ДСНС.

Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Харківській області.

Ще в березні минулого року Торгівельно-промислова палата Німеччини висловила готовність зібрати кошти на допомогу одному із українських міст. Зрештою, німці обрали Харків. Консулка ФРН Тетяна Гавриш запропонувала допомогти саме рятувальникам через напружену ситуацію в регіоні.

«Нам доводилось працювати в дуже інтенсивному режимі, коли під постійними обстрілами доводилось гасити широкомасштабні пожежі. І в таких ситуаціях нам дуже часто не вистачало і спеціальної техніки та обладнання, і захисного одягу. Ще гіршим було те, що при гасінні пожеж в деяких районах Харкова нам не вистачало самого простого — води. В цих умовах доводилось виводити дуже велику кількість пожежних автоцистерн. І в той час ми мріяли, щоб у нас була дуже серйозна ємність для оперативного підвозу води до місця гасіння», — зазначив начальник ГУ ДСНС у Харківській області Олександ Волобуєв.

Загалом зібрали близько 70 тисяч євро. На ці гроші благодійники придбали три вантажівки:

  • фуру,
  • автоцистерну ємністю 32 кубічних метра,
  • сідельний тягач для їх буксирування.
Харківські рятувальники отримали нову техніку від благодійників / t.me/DSNS_Kharkiv

За словами рятувальників, отримана техніка збільшить логістичні можливості та допоможе в гасінні масштабних пожеж. Крім цього, вантажівки задіять для перевезення грузів, зокрема гуманітарної допомоги та рятувального обладнання на великі відстані.

  • У Харкові відновлюють будинки, а в Кулиничах запрацювала амбулаторія.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.