Під час стабілізаційних заходів на Харківщині Служба безпеки України затримала двох осіб, які шукали інформацію для РФ про контрнаступ ЗСУ.

Інформаторами виявилися чоловік та жінка з Вовчанська, які приховано збирали дані про місця базування та переміщення Сил оборони в прикордонному районі, також фіксували наслідки російських обстрілів.

Окупантам ця інформація потрібна, щоб спланувати та підготуватися до повторних повітряних ударів по українських об’єктах.

Правоохоронці змогли встановити місцезнаходження осіб та затримати їх під час виконання завдання для росіян. Під час обшуку в затриманих знайшли мобільні телефони, які використовували для листування з агресором.

Затриманий підозрюваний / Фото: t.me/SBUkr
Затримана підозрювана / Фото: t.me/SBUkr

Наразі чоловіку та жінці оголошено підозру за частиною 3 ст. 114–2 Кримінального кодексу України про несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану.

Підозрювані перебувають під вартою. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину.

  • «Здавав» координати ЗСУ: мешканця Луганщини засудили.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.