Деякі заклади фудкорта готуватимуть з неї страви за власними рецептами.

20 серпня «7й склад» разом з благодійним фондом «Волонтерська» у Харкові проводять благодійну акцію з підтримки фермерства на деокупованих територіях області. Так, сьогодні на території фудкорта відвідувачі можуть придбати кукурудзу, вирощену Людмилою з селища Довгеньке Ізюмського району. Про це вони повідомили у своїх соцмережах.

Людмила з Довгенького біля вирощеного власноруч поля кукурудзи / Фото: «7й склад»

Також деякі заклади «7му складі» приготують кукурудзу за власними рецептами. Її також можна буде придбати та підтримати таким чином жительку Довгенького.

Довідка

Людмила – мешканка села Довгеньке Ізюмського району, яке пробуло в окупації понад пів року. За неофіційними даними село переходило з «рук в руки» 18 разів. Українські військові звільнили його у вересні 2022 року. 

Ґвара медіа знімали репортаж про Люду в грудні 2022 року. Жінка розповіла, що переїхала на Харківщину, тікаючи від війни на Сході. Працювала комірницею на оптовій базі у Горлівці, аж поки у 2014 році Росія не вторглася у Донецьку та Луганську області. Тоді вона «з сумкою грошей і на власному авто» втекла до Довгенького.

довгеньке люда
Люда посеред руїн свого дому. Фото: Gwara Media

Окрім напівзруйнованого будинку у жінки залишився город. Після деокупації села Людмила прийняла рішення власноруч розмінувати цю та ділянку сусідів. Тепер тут жінка вирощує кукурудзу на продаж.

«Ми хотіли допомогти собі. Бачимо, що волонтери зайняті, і є люди, які знаходяться в гіршому становищі, ніж ми. Ми можемо відновити землю, посадити овочі та продавати їх», – розповіла жінка під час розмови з правозахисною організацією Human Rights First.

Придбати сирі качани від Людмили з Довгенького можна за адресами: 

  • проспект Незалежності, 1 «Рakufuda» та «Пухке»
  • вулиця Бакуліна, 14 «Борщ»
  • вулиця Пушкінська, 36 та Пушкінська, 66 «Makers»
  • вулиця Скрипніка, 7 «7й склад», «luboy», «Камон»
  • вулиця Різдвяна, 10 «Трипіччя»
  • проспект Гагаріна, 1 «ga.ga»

Читати також:

  • Село, що стало фронтом: історія Довгенького, за яке боролись 5 місяців – ВІДЕО