Міністерство культури та інформполітики України разом з Google запускає онлайн-ресурс «Автентична Україна». Він буде показувати об’єкти з Національного переліку нематеріальної культурної спадщини.

Під час робочої зустрічі міністра культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, заступниця міністра Анастасія Бондар обговорили з директором Google Україна зі взаємодії з державними органами влади Олегом Якимчуком поточну співпрацю та майбутні проєкти.

«У рамках співпраці з Google працюємо над реалізацією проєктів з розвитку культури, зокрема «Автентичної України». Запланували нові проєкти та розширення поточних з представлення культури України на світовій діджитал платформі. Деталі вже зовсім скоро!», – повідомив Олександр Ткаченко.

У рамках міжінституційної співпраці Google Україна та Міністерство культури та інформаційної політики домовилися про створення на платформі Google Arts & Culture розділу, присвяченого українській культурній спадщині.

Також раніше було представлено створений спільно з компанією Google онлайн-ресурс «Автентична Україна», який відображає об’єкти з Національного переліку нематеріальної культурної спадщини. Сайт також дозволяє здійснити віртуальні тури українськими оперними театрами, дерев’яними церквами та музеями просто неба.

Додамо, що Міністерство культури та інформаційної політики разом з музеєм MetaHistory Museum of War реалізовуватимуть спільні плани, повʼязані з відновленням культурної спадщини, що постраждала від розв’язаної росією війни.