Міністр оборони 30 жовтня призначив керівником цієї агенції Арсена Жумаділова.

Міноборони  презентувало агенцію закупівель «Державний оператор тилу». За словами міністра оборони Рустема Умєрова, вона побудована за міжнародними стандартами та принципами НАТО.

«Військо отримуватиме все вчасно, в достатній кількості і якісне, підрядники – зрозумілі правила і можливість планувати, суспільство – побачить справедливі оптимальні ціни», – сказав Рустем Умєров.

Нове підприємство – «Державний оператор тилу (ДОТ)» – перебере на себе обов’язки та запустить усі процеси тилових закупівель для ЗСУ – зокрема, харчів, одягу, пально-мастильних матеріалів, бронежилетів, касок.

Міністр оборони 30 жовтня призначив керівником цієї агенції Арсена Жумаділова. Агенція почне здійснювати закупівлі з державного бюджету у 2024 році. 

«Головна задача ДОТ – забезпечити безперервне постачання для ЗСУ, сформувати довіру до системи постачання МОУ серед ключових зацікавлених сторін та вибудувати стійку інституцію, яка ефективно виконує свої обов’язки, незалежно від зовнішнього контексту. При цьому вся робота ДОТ буде побудована на засадах доброчесності, людиноцентричності, професійності та відкритості», – сказав Арсен Жумаділов.

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний під час презентації нової агенції зазначив: армія очікує, що поняття ЗСУ та корупція будуть несумісні.

Також ЗСУ, за його словами, очікують від нової агенції якісного забезпечення всім необхідним і, найголовніше, аби це відбувалося вчасно.

Читайте ще

Мінцифри працює над пілотним проєктом «смарт-мобілізація», але наразі питання потребує нормативно-правового врегулювання, коментує у відповіді на запит Ґвара Медіа перший заступник Міністра цифрової трансформації України Олексій Вискуб.