У Міністерстві працюють над тим щоб бронежилети, каски, тактичне спорядження, одяг та їжа для ЗСУ були українськими.

Міністерство оборони України планує повністю перевести Збройні сили на забезпечення українського виробництва. Про це повідомили у пресслужбі управління.

«Міністерство оборони працює над тим, щоб бронежилети, каски, тактичне спорядження, одяг та їжа для ЗСУ були українського виробництва. Водночас головний критерій – це якість та конкурентна ціна», – розповів заступник Міністра оборони Дмитро Кліменков. 

За його словами, зараз Міноборони ініціювало зустріч із представниками українського бізнесу, які постачають ці товари для армії. Підприємці готові повністю забезпечувати тилові потреби ЗСУ якісними товарами.

Нагадаємо, згідно з затвердженим державним бюджетом на 2024 рік, 50% видатків піде на оборону та безпеку України. Загалом, оборонний бюджет на наступний рік складе 15,2% ВВП, а саме 1,164 трлн грн.

Читайте ще

Верховна Рада 9 листопада прийняла бюджет на 2024 рік. Згідно з затвердженим кошторисом на наступний рік, 50% видатків піде на оборону та безпеку України.

Оборонний бюджет на наступний рік складе рекордні 15,2% ВВП, а саме 1,164 трлн грн. З них найбільше – 862 мільярди або 74,1% виділять на утримання військовослужбовців Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту.