Курс триватиме два місяці, кількість учасників обмежена – 2000 осіб.

Міністерство цифрової трансформації анонсувало запуск безоплатного курсу спільно з Google про розділ штучного інтелекту Machine learning, який проходитиме з 6 липня по 6 вересня 2023 року. Зареєструватися на навчання потрібно до 3 липня. Про це повідомили у Мінцифри.

Курс буде цікавим для тих, хто знає мову програмування Python та володіє англійською, адже здебільшого навчання проходитиме саме нею.

Завдяки курсу розробники навчаться створювати нейронні мережі, вивчать TensorFlow — одну з найпопулярніших програмних платформ глибинного навчання з відкритим кодом та візьмуть участь у вебінарах, сесіях та консультаціях від Google.

Що таке Machine learning

Machine learning навчає комп’ютер самостійно виконувати завдання. Наприклад, автоматизувати процеси — перекладати тексти, розпізнавати зображення та багато іншого.

Мета курсу — допомогти девелоперам здобути теоретичні та практичні знання з машинного навчання для полегшення пошуку роботи. 

Додаткові переваги участі в програмі:

  • Можливість безоплатно отримати професійний сертифікат DeepLearning.AI TensorFlow Developer, який можна додати до резюме
  • Усі охочі зможуть взяти участь у змаганнях Kaggle
  • Кар’єрні консультації від рекрутера Google
  • Можливість отримати сертифікат TensorFlow Developer Professional Certificate на Coursera та ваучер на іспит TensorFlow Certificate (всього — 2000 доступів).