На платформі «Дія.Цифрова освіта» з’явився новий курс «Антикорупція» для малого та середнього бізнесу.

«Викорінення корупції необхідне для прозорого ведення бізнесу та відновлення економіки країни. Серіал «Антикорупція» розповідає про те, як саме напрацювати принципи доброчесної роботи українських компаній», — йдеться у дописі.

Відеокурс створений, щоб підвищити обізнаність бізнесів у впровадженні антикорупційної політики. А також сприяти прозорості ведення бізнесу та покращити українську позицію у світових індексах доброчесності.

Основною аудиторією серіалу є представники малого та середнього бізнесу як основи економіки України. Однак, курс можуть використовувати і великі компанії як антикорупційні тренінги для співробітників.

«Антикорупція» складається з 5 серій та фінального тестування. В основі курсу — Типова антикорупційна програма від НАЗК, рекомендації посібника із колективних дій проти корупції від Глобального договору ООН та інші міжнародні норми.

Серіал розроблений у рамках Anti-Corruption Collective Action, програми Глобального договору ООН в Україні. Над ним працювали зокрема і понад 50 українських експертів із приватного та державного секторів. Проєкт є унікальним, бо його розробили підприємці, які керувалися важливими для них проблемами та викликами.

  • Освітній серіал для держслужбовців з’явився в Дії.
  • Вийшов серіал про підтримку психологічного здоров’я дітей.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.