Служба безпеки оголосила підозру жительці Вовчанська за те, що контролювала господарську діяльність окупаційних комунальних підприємств Харківщини.

Про це повідомив речник обласного управління СБУ Владислав Абдула.

За версією слідства, у липні минулого року підозрювана добровільно підписала так званий трудовий договір із головою «Тимчасової громадянської адміністрації Вовчанського району Харківської області». Так жінка очолила «управління житлово-комунального господарства».

«Обіймаючи псевдопосаду, зловмисниця здійснювала керівництво структурним підрозділом та організовувала його матеріально-побутове забезпечення. Також вона входила в склад оперативного штабу з підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду.

Встановлено, що жінка займалась підбором кадрів, які мали забезпечувати діяльність новоствореного незаконного органу. Щоб схилити «кандидатів» до співпраці з ворогом їм навіть видавали службові житлові приміщення», — йдеться в повідомленні.

Співробітники СБУ встановили місцеперебування підозрюваної та затримали її.

Читайте також

  • Контррозвідка Служби безпеки викрила агентурну мережу головного управління генштабу ЗС РФ (відомого як ГРУ), яка діяла в Харківській та Житомирській областях. У результаті спецоперації затримано трьох агентів російської воєнної розвідки, серед яких — громадянин Росії.