Напередодні Дня Незалежності України Львівська національна опера виступить на знакових європейських фестивалях в Італії та Польщі.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та політики України.  

«Львівська національна опера єдина з-поміж усіх оперних театрів України візьме участь в одному із наймасштабніших музичних фестивалів Європи, присвяченому творчості славетного італійського композитора Джакомо Пуччіні», – йдеться у повідомленні. 

Коли та де можна потрапити на концерти?

23 серпня артисти театру під орудою музичного керівника Івана Чередніченка на запрошення Фонду фестивалю імені Дж. Пуччіні виступатимуть в Італії.

24 серпня, у День Незалежності України інший склад солістів виступатиме на ювілейному 60-му Міжнародному фестивалі імені С. Монюшка у місті Кудова-Здруй в Польщі. Співпрацюватимуть з Галицьким академічним камерним хором.

25 серпня, Львівська національна опера даватиме урочистий концерт з нагоди 31-річчя Незалежності України у Вроцлавському оперному театрі. У тому ж складі артисти театру представлять концерт «Найгарніші голоси Львівської опери – класика української польської та італійської опер». 

А вже 19 та 27 серпня на сцені Львівської національної опери відбудеться «Опера-Гала» з цією ж концертною програмою. 

Нагадаємо, що UNITED24 оголосила про старт проєкту 24 000 Friends of Ukraine, присвяченого Дню Незалежності України.