UNITED24 оголосила про старт проєкту 24 000 Friends of Ukraine, присвяченого Дню Незалежності України.

Якщо бажаєте долучитися до UNITED24, ви можете оформити щомісячну підписку на символічну суму — 24 долари. Зробити це можна одним кліком на сайті платформи.

Американський актор, шестиразовий номінант на «Золотий глобус» Лієв Шрайбер і легенда світового футболу Андрій Шевченко закликали підписатись на щомісячну допомогу Україні на суму 24 долари у спеціальному зверненні. 

«Число 24 дуже важливе для України, — сказав Андрій Шевченко. — Це День Незалежності, а також день початку повномасштабної війни, яка змінила життя кожного з нас. 24 години на добу Україна бореться за свою свободу, а весь світ підтримує нас у цій боротьбі. Платформа UNITED24 — підтвердження такої підтримки, адже через неї на потреби України донатять люди зі 110 країн. Сьогодні ми пропонуємо їм стати Друзями України. Привітати Україну з Днем Незалежності й підписатися на регулярний благодійний внесок через UNITED24, на символічну суму — 24 долари на місяць». 

Оформивши підписку, ви отримаєте електронний лист-подяку з підписом Президента України, а ваші внески дозволять регулярно підтримувати наших медиків та рятувати життя.

Долучайтесь до ініціативи та станьте одним із 24 000 Friends of Ukraine вже сьогодні!

Раніше, в межах ініціативи UNITED24 придбали 35 транспортних апаратів штучної вентиляції легень для закладів екстреної медицини України, зокрема, і Харківської області.