В Україні розпочався конкурс, в межах якого мешканців та мешканок громад кличуть розповісти про їхніх очільників і очільниць, які героїчно проявили себе після повномасштабного вторгнення.

За умовами конкурсу, з усіх номінованих на участь героїв журі відбере десять найбільш яскравих та важливих. Історії про них будуть опубліковані в межах проєкту «Локальні лідери», аби про них дізналась уся Україна.

Після 24.02 саме вони були тими, хто організовував нічне чергування тероборони, хто розбирав зруйновані будівлі та розставляв ліжка для переселенців у спортзалах школи, хто був відповідальний не лише за свою родину, а за десятки, сотні, тисячі родин своєї громади. Були тими, хто не покинув свій пост у такий складний для країни момент.

До участі у конкурсі запрошують регіональних журналістів, які можуть не лише номінувати, а й самостійно підготувати текст про лідера чи лідерку громади за окремий гонорар. Усі історії будуть проходити відбір журі та оцінюватимуться за наступними критеріями: соціальна важливість, репутація героя або героїні в громаді, унікальність історії.

Що потрібно зробити, аби взяти участь у конкурсі:

  • Заповнити анкету на сайті. Тут потрібно буде розповісти про себе та людину, чию історію, на ваш погляд, повинна знати країна. Вкажіть, чи хочете ви самостійно написати матеріал або ж ви просто номінуєте героя/героїню. Завершення прийому анкет — 28 жовтня 2022 року;
  • Дочекатись відповіді. Усі учасники конкурсу обов’язково отримають лист із результатами відбору та подальшими кроками;
  • Ділитися своєю історією.

Якщо вашу історію оберуть, то вона з’явиться на сторінках інтернет-журналу Platfor.ma, а про вашого героя або героїню дізнається вся Україна.