Харківська обласна прокуратура обвинувачує колишнього правоохоронця з Куп’янська у державній зраді, повідомили в пресслужбі відомства.

Як заявляють правоохоронці, чоловік служив у Куп’янському райвідділі поліції. Під час окупації міста він перейшов на бік представників РФ. Спочатку обвинувачений працював на російських блокпостах, а потім його призначили на посаду «и. о. начальника отдела государственной инспекции безопасности дорожного движения».

Обвинувачений / Фото: Харківська обласна прокуратура

За словами прокурорів, він виставляв вироки в «постановления об отказе в возбуждении уголовных дел» в окупованому Куп’янському районі. Також він затверджував графіки руху автобусів до окупованого Криму та російського Бєлгорода.

Він отримував 80 тисяч російських рублів зарплати щомісяця, зазначають в обласній прокуратурі. Пізніше його підвищили до «заместителя командира роты отдельной роты ДПС Государственной инспекции безопасности дорожного движения».

Обвинуваченого звільнили з Нацполіції України. Зараз він оголошений у розшук. Йому загрожує позбавлення волі на 15 років або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Читайте також

  • На Харківщині старосту села підозрюють у співпраці з російськими окупантами