У неділю, 24 березня, в театральній платформі «Нафта» відбудеться прем’єра вистави «Арабески» від театру «Очерет».

Про це повідомила команда театру.

Вистава створена за мотивами однойменної новели Миколи Хвильового, що входить у його збірку «Сині етюди». Саме слово «арабески» означає складний арабський орнамент, що складається з рослинних і геометричних малюнків. Так і у новелі відсутній сюжет як такий, однак усі сцени поєднані між собою асоціативно-метафоричними комплексами, які поєднуються та складають цільний візерунок.

«У ній пливе та переплітається химерний потік асоціацій,  імпресіонізм, художній світ та світ героя, орнаментальність, пейзаж. Пейзаж Города», – розповідають у театрі.

Презентація відбудеться 24 березня о 17:00 в театральній платформі «Нафта» за попередньою реєстрацією. Тривалість вистави — 2 години 15 хвилин з антрактом. Вхід за донат, усі зібрані кошти команда театру відправить на потреби Збройних сил України.

Фотоафіша заходу / Зображення надане організаторами

Зареєструватися на подію можна за посиланням.

Довідка

Очерет – це експериментальний театр, який має на меті поширення українського театрального продукту, побудову сучасного експериментального театру в Україні, проведення діалогу з глядачем, а також поєднання класики та театральної природності.

Зокрема театр проводить майстер-класи, заходи мистецького спрямування та лекції. У команді наразі працює 11 акторів, однак він постійно розширюється та росте, а тому шукає нових учасників.

Читайте також

  • Харківський режисер став лауреатом театральної премії імені Леся Курбаса.