Чемпіонат Європи з боксу серед молоді проходив з 2 по 14 квітня в Хорватії. З 330 учасників з 33 країн українська збірна виборола 8 золотих, 8 срібних та 6 бронзових медалей, здобувши перше місце у загальнокомандному заліку.

Про це повідомила пресслужба Харківської ОВА.

Там зазначили, що боксери Харківської області вибороли 2 золоті та 2 срібні медалі. Харківщину представляли чотири спортсмени та усі четверо дійшли до фіналу змагань.

Зокрема, Максим Зіменко (вага до 51 кг) та Микола Лактіонов (вага до 86 кг) стали чемпіонами Європи серед молоді. У фіналах вони перемогли суперників з Вірменії та Болгарії. Максим Зіменко був визнаний кращим боксером чемпіонату. Спортсмени виконали нормативи майстрів спорту міжнародного класу.

Олександр Звєрєв (вага до 48 кг) та Богдан Челдик (вага до 60 кг) вибороли срібні нагороди, поступившись у фінальних поєдинках суперникам з Азербайджану та Болгарії.