Спортсменки з Харківської області здобули 6 медалей під час абсолютного чемпіонату України з плавання.

Про це повідомляє Харківська обласна військова адміністрація.

Чемпіонат відбувся з 5 до 8 травня у місті Бровари Київської області. Плавчині Харківщини здобули золоту, срібну та 4 бронзові медалі.

Чемпіонкою України стала Карина Снітко. Вона перемогла на дистанції 200 метрів вільним стилем серед жінок з результатом 2 хвилини 2.76 секунди. Також вона здобула бронзові медалі на дистанціях 50 та 100 метрів вільним стилем.

Також Аліна Бобровська принесла Харківщині 2 нагороди. Вона стала срібною призеркою на дистанції 200 метрів, а також посіла третє місце на дистанції 100 метрів батерфляєм.

Ще одну медаль здобула Лінда Ламіна на дистанції 50 метрів батерфляєм. Вона отримала «бронзу».

Нагадаємо, харків’янка Катерина Садурська принесла Україні 3 золоті медалі на Кубку світу з фрідайвінгу, який проходив з 27 по 29 квітня у Греції. Також фрідайверка встановила два рекорди України. За підсумками змагань Садурська завдяки 3 золотим медалям виграла загальний залік серед жінок. Усього збірна України з фрідайвінгу здобула на Кубку світу 3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Ще раніше, 22 липня 2023 року Катерина Садурська побила світовий рекорд, занурившись на 74 метри без ластів під час змагань Vertical Blue. На тому ж турнірі, плавчиня пірнула на 76 метрів, встановивши абсолютний світовий рекорд.

• Харківські спортсмени вибороли дві медалі на міжнародному турнірі з дзюдо «Budapest Cup 2024», який відбувся 27-28 квітня в Будапешті.
  • Збірна України перемогла у фіналі плей-офф Євро-2024, обігравши футболістів Ісландії з рахунком 2:1.