Харківська журналістка Анна Власенко отримала нагороду від найбільшого шведського жіночого видання Femina за блог про життя українок під час війни. Її визнали в номінації «Голос року».

Про це повідомила Анна на своїй сторінці у Facebook.

Вона розповіла, що пів року писала для Femina про життя жінок у країні, де точиться війна. Описувала жінок, які повернулися із закордону й зараз надають першу допомогу на фронті, які пішли працювати в шахти, та переживання дружин, чиї чоловіки служать, а вони не знають, чи отримають від них звістку зранку.

«Для мене важливо було показати шведським жінкам, що ми любимо наше життя, що ми такі ж, як і вони, та водночас, що для нас важливо зберегти нашу країну, права людини та показати, через що проходить кожна з нас, щоб не дати забути про нашу війну», — поділилася Анна Власенко.

Власенко також писала про своє власне життя та роботу: як дрон прилетів поряд із будинком батьків і тато дивом уцілів, а також про свої переживання, коли почався наступ на Харківщині, де в них будинок і де падають авіабомби, а батьки відмовляються їхати.

Про нагороду від Femina

Раз на рік шведський жіночий лайфстайл-журнал обирає сімох переможниць у різних категоріях. Зокрема, натхнення року, приклад для наслідування року, змінотвориця року тощо.

Нагадаємо, у 2023 році Анна Власенко стала фіналісткою премії міжнародної журналістики імені Курта Шорка в номінації «Фіксер новин».

Читайте також

  • Харківський скрипаль переміг у конкурсі королеви Єлизавети в Бельгії