За добу на Харківщині постраждали чотири людини внаслідок російських атак, повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов.

Одна жінка постраждала в Ізюмському райони в селі Кам’янка, наступивши на міну ПФМ-1 «пелюстка». У Вовчанську внаслідок обстрілу горів автомобіль — постраждав чоловік та через скидання боєприпасу з FPV-дрону постраждала жінка. У селі Вовчанські Хутори Чугуївського району травмовано чоловіка.

Крім того, через російські обстріли пошкоджені будинки та автомобілі, зазначив Синєгубов. Зокрема, у Козачій Лопані пошкоджено три будинки та автомобіль. У селі Юрченкове Вовчанської громади горіли будинок, господарча споруда та гараж, а також прямим влучання зруйновано будинок та господарчу споруду.

У селі Кучерівка Куп’янського району внаслідок обстрілу горів кормоцех та господарчі споруди свиноферми. У селі Зарічне Старосалтівської ТГ було влучання по території бази відпочинку. Загорілися три одноповерхові дерев’яні будинки, 2-поверховий корпус та їдальня. Також РФ обстріляла базу відпочинку в Старому Салтові.

На території області триває ліквідація 5 осередків лісових пожеж на загальній площі понад 3 тисяч гектарів, з них 4 пожежі локалізовано на площі 23 гектарів. Усього по локаціях залучено понад 100 осіб та понад 30 одиниць техніки, розповів Синєгубов

Читайте також

  • Російське військо 4 рази штурмувало українські позиції з авіації в районі Вовчанська