17 квітня виконавчий комітет Харківської міської ради затвердив Положення про Ситуаційний центр міста Харкова.

Про це повідомляє пресслужба Харківської міськради.

Ситуаційний центр — постійний робочий орган міської ради. Згідно з документом, він цілодобово забезпечуватиме взаємодію екстрених служб з місцевими, а також оповіщуватиме населення про загрози.

«Також Ситуаційний центр сприятиме оперативному реагуванню на надзвичайні ситуації у взаємодії з підрозділами Національної поліції, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, Центру екстреної медичної допомоги, аварійною газовою службою та інші».

В центрі працюватимуть відділи моніторингу та відеоспостереження, а також оперативного реагування та «Оперативно-координаційний центр».

Забезпеченням Ситуаційного центру здійснює Департамент надзвичайних ситуацій.

Читайте також

  • 26 січня 2024 року на позачерговій сесії Харківської міської ради депутати ухвалили рішення створити Департамент надзвичайних ситуацій. Це сталося на 702-й день від початку повномасштабного вторгнення, коли місто вже пережило бойові дії та масовані обстріли. Ґвара Медіа розбиралася, для чого створили підрозділ, чим він займається та хто ним керує.
  • Мер Харкова Ігор Терехов зазначив, що місто ризикує стати «другим Алеппо», якщо США не проголосують за нову військову допомогу для забезпечення України системами ППО для протидії російським атакам.