Згідно з рішенням, до переліку увійшли десять багатоквартирних будинків.

Виконавчий комітет Харківської міської ради сьогодні, 17 квітня, затвердив перелік об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії РФ, які потребують проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт. Серед них є й об’єкти культурної спадщини. Про це повідомили у пресслужбі міськради.

«Внаслідок обстрілів Харкова ці будинки отримали пошкодження тримальних та огороджувальних конструкцій, тому потребують невідкладного ремонту покрівель, укріплення тримальних стін тощо», – ідеться в повідомленні.

До переліку увійшли десять багатоквартирних будинків за адресами: вул. 23 Серпня, 20 та 22, вул. Планова, 52, пр. Любові Малої, 47, вул. Академіка Богомольця, 3, вул. Сумгаїтська, 2 та 4, вул. Мухачова, 22, пров. Фанінський, 3 та 3-а. 

За інформацією міськради, фахівці обстежать пошкоджені будівлі, розроблять проєктно-кошторисну документацію та виконають низку аварійно-відновлювальних робіт.

Нагадаємо, у Харкові понад 5 тисяч будинків зруйновано внаслідок бойових дій. Пошкоджено майже 300 культурних пам’яток у регіоні. Тому критичним постає питання його відновлення. Про майбутнє міста, відбудову та створення сильної громади ми поспілкувалися з Павлом Храмовим — мешканцем Харкова, урбаністом та автором каналу «Харків для людей» та засновником групи «Альтернативний Харків».

Читайте також