Сьогодні, 10 липня, з боку російських міст Бєлгород та Шебекіно, російські військові завдали дев’ять авіаударів по Харківщині — скинули 15 КАБів. Про це повідомили у звіті Генштабу ЗСУ станом на 16:00.

За інформацією з повідомлення, цілили у райони українських населених пунктів Липці, Вовчанськ, Глибоке та Малі Проходи.

Крім цього, на Харківському напрямку армія РФ тричі безуспішно атакувала оборонні рубежі українських підрозділів поблизу Вовчанська та Глибокого.

На Куп’янському напрямку росіяни також намагався три рази штурмувати позиції українських військ неподалік Берестового. Всі атаки було відбито українськими захисниками.

У Генштабі наголошують, наразі ситуація на всіх напрямках фронту на території Харківщини — контрольована.

Сьогодні для російської армії існує три критичних напрямки – це Вовчанськ, де зараз тривають тяжкі бої, Липці та Стариця. Проте, за словами командира ОТУ «Харків» Віктора Солімчука під час брифінгу у Харкові, від початку наступу на півночі регіону, 10 травня, росіяни завдали по області понад 1700 ударів КАБами. Це повʼязано з тим, що армії РФ не вдалося виконати початковий план щодо наступу на Харків, а тому єдиним способом показати свої успіхи тут є обстріл КАБами цивільного населення та українських військових. Однак з цього червня, завдяки діям Сил оборони, кількість обстрілів суттєво зменшилась.

Читайте також