В рамках проєкту громади отримають експертну підтримку у сталому, інклюзивному, соціальному та економічному відновленні. 

Канада допоможе у відбудові Близнюківської та Балаклійської громад Харківської області. Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури.

Проєкт має на меті надати підтримку громадам у сталому, інклюзивному, соціальному та економічному відновленні. Усього в ініціативі бере участь 19 територіальних громад України. 

«Експерти ініціативи нададуть відібраним громадам експертну підтримку за такими напрямками: стратегічне управління та планування, налагодження партнерств із міжнародними організаціями та залучення зовнішніх інвестицій, розвиток сфери соціальних послуг, підтримка з розробки планів і стратегій відновлення та розвитку, впровадження принципів сталого розвитку тощо», – ідеться в повідомленні.

Загалом бажання взяти участь в ініціативи висловило понад 300 громад із 11 областей України постраждалих від війни. З відібраних громад сформували 6 груп за принципом географічної близькості та спільності потреб.

Читайте також

  • Харків’яни отримали майже 300 млн грн на ремонт пошкодженого житла.
  • Власники зруйнованих квартир на Ужвій у Харкові отримали сертифікати на нове житло.