Українську співачку Jerry Heil номінували на здобуття музичної премії Європейського союзу Music Moves Europe Awards 2022. 

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

MME Awards вручається молодим артистам, які представляють звучання Європи сьогодні та в майбутньому. Однією з 15-ти номінанток стала українська співачка Jerry Heil.

Користувачі зможуть голосувати на сайті Music Moves Europe Awards, щоб визначити переможця. П’ять артистів буде обрано переможцями міжнародним журі та один із них отримає Grand Jury Prize.

Результати будуть оголошені на церемонії нагородження Music Moves Europe Awards у четвер, 19 січня 2023 року, на фестивалі-шоукейсі ESNS у Гронінгені в Нідерландах.

Премія MME Awards є трансформацією премій European Border Breakers Awards (EBBA) та Music Moves Europe Talent Award (MMETA), які вручаються ЄС із 2004 року. Раніше премію отримували такі виконавці як Stromae, Adele, Mumford & Sons, Dua Lipa, Rosalia, Meduza, Lous and Yakuza, Inhaler та Alyona Alyona.

Нагадаємо, що Ліверпуль прийматиме «Євробачення» від імені України у 2023 році. Конкурс пройде у Великій Британії вперше за останні 25 років.