В Україні відтепер доступна можливість публікувати Reels та додавати музику в Instagram.

Про це міністр цифрової трансфомації України Михайло Федоров розповів у своєму Telegram-каналі.

Instagram запустив Reels ще у 2020 році. Ця функція стала популярною у світі, але в нас працювала не на повну. Впродовж наступних тижнів усі відео тривалістю до 15 хвилин отримають креативні інструменти Reels.

У 2018 році з’явився Instagram Music. Але був недоступним для українських користувачів. Тепер ми можемо додавати музику в сторіз у декілька кліків із великої музичної бібліотеки Instagram.

Понад рік команда Мінцифри вела перемовини з керівництвом Meta стосовно запуску цих функцій. Нарешті вони доступні для всіх українців. Тепер контенту з України буде більше. А це значить, що більше людей у світі дізнаються про сміливість наших людей.

Міністр подякував Meta за цей крок та підтримку України та сподівається, що проблеми з модерацією українського контенту.

Зазначимо, що міністерство цифрової трансформації України опубліковало відкритий лист до компанії Meta через блокування українського контенту в соцмережах.

Мінцифра просить відкрити для користувачів з України правила модерації українського контенту, а також поділитися списком заборонених слів, які алгоритми розцінюють як неприйнятні. Це дозволить уникнути масових блокувань, зазначив Михайло Федоров.