Депутати Харківської міської ради на позачерговій сесії 26 січня 2024 року призначили директора Департаменту контролю Ігоря Резніка на посаду заступника міського голови – директора департаменту.

Про це повідомила пресслужба міськради.

За це рішення проголосували 69 депутатів. Серед основних завдань нового заступника міського голови — контроль за якістю робіт з благоустрою міста, своєчасний розгляд звернень громадян до міської диспетчерської служби та інші питання муніципального контролю.

Ігор Резнік

Ігор Резнік народився у Харкові, вчився у Харківській державній академії технологій та організації харчування й Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого, йдеться на його фейсбук-сторінці. У 2016 році працював в.о. директора департаменту боротьби з митними правопорушеннями ДФС. З січня по лютий 2019 року працював керівником митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. У жовтні 2019 року його призначили виконувачем обов’язків начальника Одеської митниці ДФС. Журналісти «Наші гроші» писали про ймовірну наближеність Резніка до екснардепа та співголови депутатської групи «Відродження» Віталія Хомутинніка, якого також пов’язують з колишнім головою ДФС Романом Насіровим. Як писало «Суспільне», після початку повномасштабного вторгнення Ігор Резнік доєднався до тероборони.

Читайте також

  • Оксана Острогляд стала новою депутаткою Харківської міськради