Оголосили гранти для громад, які прагнуть переосмислити або зберегти наявні місцеві культурні ресурси. Це можуть бути музейні колекції, меморіальні та культурні об’єкти, наявні або потенційні туристичні магніти, об’єкти спадщини.

Про це повідомили на платформі Ізоляція.

Учасники зможуть також скористатися методологічними інструментами для створення культурних продуктів та освітніх програм, інтерпретації спадщини, роботи з власними громадами та різноманітними авдиторіями з урахуванням викликів війни.

Для кого грант

Подати заявку можуть до 30 організацій, які працюють з темами культури та ідентичності — місцеві музеї, бібліотеки, культурні центри, громадські організації з регіонів. Грант отримають організації з тих областей, де працює Фонд «Партнерство задля стійкості України» (ФПСУ): Чернігівська, Київська, Сумська, Харківська, Одеська, Запорізька, Дніпропетровська, Херсонська, Миколаївська, Донецька та Луганська. Також переміщені з цих регіонів організації незалежно від місця перебування в Україні.

Що отримають учасники програми

Учасники програми візьмуть участь у серії лекцій та дискусій з аналізом викликів воєнного часу та практичних рішень для операторів культури, опрацюють ідеї своїх проєктів та отримають фахові рекомендації від лекторів та тренерів.

Читайте також

  • Жителі Харківщини високо оцінюють роботу закладів культури — опитування
  • На Харківщині збирають гроші на консервацію музею Сковороди