Театралка Жанна Богусевич після початку повномасштабного вторгнення переїхала до Росії та заснувала там новий театр.

Харківська обласна військова адміністрація анулювала почесну грамоту режисерці театру «Время Ч» Жанні Богусевич, яка під час війни переїхала до російського Петербурга та публічно заявила про створення театральної студії на території країни-агресора. Про це повідомили у ХОВА.

«Ганебно виступати на сценах ворожої рф, поки харків’яни кожний метр української землі звільняють від окупантів ціною життів. Вважаю за обов‘язок анулювати почесну грамоту Харківської обласної адміністрації, яку вручили Жанні Богусевич», – підкреслив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Начальник Харківської ОВА також повідомив, що доручив профільному департаменту провести ретельну перевірку відповідальних осіб за подання клопотання про нагородження. 

«Культурні діячі Харківщини – справжні патріоти, що доводили неодноразово. Попри обстріли, бомбардування росіян і їхнє намагання знищити наша культуру – Харківська область завжди буде українською», – наголосив Олег Синєгубов.

Хто така Жанна Богусевич

Жанна Богусевич працювала режисеркою харківського театру «Время Ч», який одним з перших почав роботу під час війни. В березні 2023 року акторка отримала почесну грамоту за вагомий вклад в розвиток культури від ХОВА.

А вже у квітні повідомила про закриття театру та переїхала до Санкт-Петербурга в Росії.Пізніше жінка повідомила про зміну назви театру на «Театр Питер» та вітала підписників з Днем Росії. Але згодом вона приховала ці дописи.

Читати також:

Начальниці відділу у справах сім’ї та молоді при окупаційній адміністрації повідомили про підозру.

Вчила за російськими стандартами: підозрюють мешканку Куп’янського району.