Через місяць після отримання нагородження від ХОВА режисерка театру «Время Ч» переїхала до Петербурга.

Нагородження режисерки Жанни Богусевич та актора Сергія Лістунова, які пізніше виїхали з Харкова до Росії, ініціював керівник відділення спілки театральних діячів Ігор Арнаутов. Про це повідомляє Харківська обласна військова адміністрація у коментарі Укрінформу.

Зазначається, що до ОВА надійшов лист щодо нагородження з нагоди Міжнародного дня театру від голови правління Харківського міжобласного відділення національної спілки театральних діячів України Ігоря Арнаутова.

«Згодом, вже після нагородження, із соцмереж стало відомо, що режисерка та артист виїхали на територію країни-агресора та перейменували театр на «Театр Питер». Вже вжиті заходи з позбавлення Жанни Богусевич та Сергія Лістунова почесних відзнак», – пояснили в ОВА.

Зараз в адміністрації оформлюють документи на виключення імен Жанни Богусевич та Сергія Лістунова із розпорядження про відзнаку почесними грамотами до Дня театру, які діячам видали у березні 2023 року.

Начальник адміністрації підпише наказ зі змінами до розпорядження про нагородження, на цьому процедура анулювання відзнак буде завершена.

Хто така Жанна Богусевич

Жанна Богусевич працювала режисеркою харківського театру «Время Ч», який одним з перших почав роботу під час війни. В березні 2023 року акторка отримала почесну грамоту за вагомий вклад в розвиток культури від ХОВА.

А вже у квітні повідомила про закриття театру та переїхала до Санкт-Петербурга в Росії.Пізніше жінка повідомила про зміну назви театру на «Театр Питер» та вітала підписників з Днем Росії. Але згодом вона приховала ці дописи.

Читати також:

  • Харківська обласна військова адміністрація анулювала почесну грамоту режисерці театру «Время Ч» Жанні Богусевич, яка під час війни переїхала до російського Петербурга та публічно заявила про створення театральної студії на території країни-агресора.