Жінка займалася наглядом за малозабезпеченими сім’ями та оформленням виплат з РФ.

57-річна жителька Куп’янська отримала підозру в колабораційній діяльності. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

За інформацією прокуратури, під час захопленням збройними силами РФ Куп’янського району жінка добровільно погодилась працювати на ворога. Вона влаштувалась на роботу так званою «и. о. главного специалиста сектора по делам семьи и детей Кондрашовского территориального отдела Временной гражданской администрации Купянского района» при окупаційній адміністрації. 

«Жінка займалась наглядом за сім’ями, що опинилися у скрутних життєвих обставинах, складанням списків дітей віком до 18 років, які проживають на території Кіндрашівської громади. Також жінка оформлювала акти  прийому-передачі грошових коштів для виплат матеріальної допомоги», – ідеться в повідомленні.

Якщо вину жінки доведуть, її позбавлять права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Читати також:

  • Вчила за російськими стандартами: підозрюють мешканку Куп’янського району.
  • Служба безпеки затримала злочинців, які прикидалися СБУ та грабували харків’ян.
  • Підтримував громадський порядок при окупантах: підозрюють мешканця Балаклії. Чоловік добровільно став бійцем спеціального відділення швидкого реагування Управління внутрішніх справ незаконної військово-цивільної адміністрації Харківської області.