Харківське підприємство розпочало будівництво комбінату з виробництва хліба на Заході України.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький у Facebook.

Виробництво стане першим за 50 років відкритим на Львівщині хлібопекарськом комплексом і першим об’єктом такого масштабу, який будують на території області в умовах повномасштабної війни.

«На добу вироблятимуть 150 тонн хлібних виробів. Використовуватимуть різні технологічні стадії випікання, що дозволить заморожувати продукцію з використанням роботизованого логістичного центру з надсучасним компресорним обладнанням. Відтак, не втрачаючи якість, зможуть постачати продукцію всій Україні та працювати на експорт.

Країна потребує, щоб люди залишалися тут. Громадянам потрібен належний заробіток, державі потрібні сплачені податки, Україна і світ зачекалися власне українських виробництв. Львівщина залишається тиловою областю. Дякуємо нашим воїнам і маємо використати цю можливість, щоб стати потужним економічним центром.», – додав очільник Львівської ОВА.

Загальна сума інвестицій у комплекс – €20 мільйонів, частину потужностей для нового заводу перевезено з Харківщини.

Планується надати 3000 нових робочих місць: 500 для вимушених переселенців з Харкова та 2500 для місцевих жителів. Запустити виробництво мають у квітні 2023 року. Завод матиме також бомбосховище для працівників.

Додатково відкриють 200 фірмових магазинів (пекарень) з цілодобовим обслуговуванням у містах Львівщини.

Зазначимо, що майже 700 підприємств зробили релокацію у безпечні регіони. Найбільша частка компаній (24,6%) переїжджає із регіонів активних бойових дій саме до Львівської області.