На Куп’янському напрямку ситуація напружена. Від початку доби відбулося чотири бойові зіткнення. На Харківському напрямку наразі спокійно.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ в ранковому зведенні.

Зазначається, що на Куп’янському напрямку армія РФ намагалася штурмувати в районах Піщаного, Дружелюбівки та Греківки. Там відбулося з початку доби 4 бойових зіткнення. Штурми тривають. Втрат позицій не допущено.

Водночас на Харківському напрямку РФ активних дій не проводила. Генштаб вказує, що російська армія здійснює перегрупування військ.

Раніше повідомлялося, що російські військові мають намір просунутися на Куп’янському напрямку до позицій Дружелюбівки та Петропавлівки. Сили оборони відбили три російські атаки.

Лінія фронту на півночі Харківщини — на Вовчанському, Куп’янському й Липецькому напрямках — наразі стабільна. Просування російських військ не зафіксовані. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у коментарі журналісту Ґвара Медіа. Він зазначив: попри велику кількість штурмових дій, яку останній місяць проводить армія РФ на Куп’янському напрямку, просування вглиб регіону тут теж не зафіксовані. Ситуація стабільна.

Читайте також