У соціальних мережах поширюється неправдиве повідомлення про нібито скасування плати за газ для мешканців Харківщини, Сумщини та Донеччини.

Про це попередили в Харківській філії «Газмережі».

За словами компанії, наразі таке рішення є неможливим, адже саме за рахунок сплачених послуг доставки «блакитного палива», у службі «реанімовують» мережі після російських обстрілів і продовжують розподіляти газ до осель мешканців регіону.

Який стан мають газмережі Харківщини зараз?

На початок березня, газова інфраструктура Харківщини за рік зазнала 80 пошкоджень через обстріли РФ. Понад половина з них – удари по Куп’янській та Липецькій громадах. Усього внаслідок збройної агресії РФ постраждали газопроводи дев’яти громад області: Люботинської, Великобурлуцької, Куп’янської, Золочівської, Дергачівської, Липецької, Роганської, Зміївської та Чугуївської.

Раніше внаслідок російських обстрілів Харкова було пошкоджено газопроводи житлових будинків. Від газопостачання відключено 398 квартир.

А в кінці червня війська РФ обстріляли газопроводи 13 житлових будинків Харківської області, пошкоджені комунікації в оселях родин Куп’янської та Вільхівської громад. Відновлення досі триває.

Читайте також